.

Aktywne filtry

15,90 zł
17,50 zł
Opis Aspirin C Forte - produkt leczniczy zawiera w swoim składzie kwas acetylosalicylowy, który...
Opis Aspirin C - produkt leczniczy zawierający składniki działające przeciwbólowo,...
Opis Aspirin to produkt leczniczy w formie tabletek, charakteryzuje się działaniem...
Opis Cerutin to produkt leczniczy do stosowania m.in. w stanach niedoboru witaminy C i rutyny....
Opis Coldrex MaxGrip - produkt leczniczy stosowany w krótkotrwałym objawowym leczeniu grypy lub...
Opis Sirupus Echinasal jest produktem roślinnym zawierającym w swoim składzie wyciąg złożony z...
Opis Febrisan to lek przeciw objawom przeziębienia i grypy o smaku cytrynowym. Skład Substancjami...
Opis Fervex o smaku malinowym to produkt leczniczy do leczenia doraźnego objawów przeziębienie,...
Opis Lek Fervex o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład Paracetamol 500 mg, kwas...
Opis FluControl Hot to produkt leczniczy zawierający paracetamol w dużej dawce. Lek przeciw...
Opis Imupret N jest lekiem tradycyjnie stosowanym przy pierwszych oznakach przeziębienia oraz w...
Opis: olejek eteryczny z jodły syberyjskiej. Zawiera limonene, linalool. Przeznaczenie:...

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć