.

Aktywne filtry

13,99 zł
20,90 zł
Opis Metafen - produkt leczniczy zawierający ibuprofen oraz paracetamol. Skład Substancje czynne...
Opis Metafen - produkt leczniczy zawierający ibuprofen oraz paracetamol. Skład Substancje czynne...
Opis Paracetamol Farmina 500 mg to produkt leczniczy do stosowania w bólu i gorączce różnego...
Opis Lek Paracetamol Hasco, zawiesina doustna o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym...
Opis Paracetamol Hasco to lek stosowany u dzieci i niemowląt w celu zmniejsza gorączki i...
Opis Paracetamol HASCO jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład 1...
Opis Paracetamol HASCO jest lekiem o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Skład 1...
Opis Lek Pedicetamol należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest...
Opis Lek Pedicetamol należy do grupy leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych. Lek jest...
Opis Saridon to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym do stosowania w...
Opis Saridon to produkt leczniczy o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym do stosowania w...

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz personalizacji wyświetlanych reklam w ramach zewnętrznych sieci remarketingowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć